Товари
Іграшка-балансир Лісові звірі

Іграшка-балансир Лісові звірі

540,00 грн
  • Виробник: lislis
  • Артикул: ll-02 ЛЗ 0001
  • Наявність: В наявності

Теги: lislis

Подарунковий набір Лісові звірі - це унікальна іграшка-балансир для всієї родини. Мета гри збалансувати 12 звіряток один на одному. У основі повинне знаходитись одне звірятко, на ньому будуть розміщуватися інші. Гру потрібно починати на рівній поверхні. Існує більше 144 способів складання балансира.

Лісові Звірі – це іграшка, яка буде передаватися наступним поколінням вашої родини і нею будуть захоплюватися.

Дерев'яні іграшки від бюро іграшок lislis - це традиційні іграшки, які містять 0% пластику, не вимагають жодних акумуляторів та вимагають 100% фантазії! Ми проводимо ретельний вибір натуральних іграшок, виготовлених з екологічно чистої деревини.

Усі наші іграшки безпечні для дітей, не покриті фарбами чи будь-якими іншими речовинами. Виготовлені з деревини дуба, горіха, клена, вільхи. Це означає, що ви можете бути впевнені, що будь-які дерев'яні іграшки придбані в SlingHouse, є найбезпечнішими іграшками, які ви можете купити - для ваших дітей та для збереження планети.

Іграшки сертифіковані і представлені на ринках України, ЄС, США, Казахстану та Ізраїлю. У 2017 році колекція вантажних автомобілів відзначена нагородою Best of Ukrainian Design в категорії Промисловий дизайн. Вироби відповідають міжнародним стандартам якості і безпеки.

Характеристики

Вага: 280 г

Кількість фігурок: 12

Матеріал: Деревина 1-го сорту

Порода деревини: клен

Комплектація

Фігурки звірів (12 шт.)

Мішечок з етикеткою (1 шт.)

Буклет з рекомендаціями (1 шт.)

Інструкція по експлуатації (1 шт.)

Характеристики
Вік дитини 1-12 років
Деталі
Доставка замовлення службами доставки по Україні | самовивіз по Львову
    Поганий           Хороший
ВВЕРХ