Товари
Слінг-шарф Little hearts Blue Luna Dream

Слінг-шарф Little hearts Blue Luna Dream

2.500,00 грн
  • Виробник: Luna Dream
  • Артикул: ld-104580
  • Наявність: В наявності

Доступні опції

Слінг-шарф LUNA DREAM Little hearts Blue - жакардовий слінг, який завдяки своєму переплетенню і вазі характеризується дуже високою здатністю навантаження, що дозволяє безпечно носити навіть старших дітей. Такий слінг дуже м'який на дотик, не вимагає спеціальної "розноски" і може служити, як в якості першого слінгу, так і на весь період носіння дитини. Всі матеріали виробляються в Польщі. Використані матеріали відповідають сертифікату Oeko-Tex Standard 100 (Еко-Текс Стандарт 100), який гарантує безпеку виробів і їх високу якість.

Жаккардові слінги дозволяють використовувати різні типи намоток, наприклад, намотка типу кенгуру, кишеня, подвійний X, рюкзачок, колиска, бічне зав'язування. Носіння в слінгу забезпечує дитині кращий розвиток, а також дозволяє розвантажити ваш хребет завдяки пропорційному розподілу ваги дитини.

При носінні дитини в слінгу у вас залишаються вільними руки, завдяки цьому можна дістатися туди, куди з коляскою не проїдеш. Перед першим використанням слінг-шарф необхідно випрати. Матеріал може дати усадку приблизно на 4-6%, що є природною його властивістю. В комплекті інструкція з прикладами різних типів вузлів.

Як вибрати розмір слінга Luna Dream?

Склад: 100% бавовна

Щільність: 280 g/m²

Переплетення: жаккардове

Характеристики
Вік дитини з народження
Плетення жаккардове
Тканина 100% бавовна
    Поганий           Хороший
ВВЕРХ