Товари

Слінги ручної роботи

12.09.2020 ,    ВідSlingHouse,   0 коментар

Що означають різні плетіння тканини слінгів Girasol?

Перехресне плетіння

Ткані дитячі слінги із тканини з перехресної саржі мають щільність приблизно 215,84 г / м². Шарф із такого полотна підходить для новонароджених, а також неважких дітей. Ці слінги особливо підходять для початківців, їх легко намотувати і за ними легко доглядати.

Нижче представлено приклад тканини перехресного плетіння.


Алмазне плетіння

Алмазне плетіння дорожче при ручному тканні, з цієї причини слінги для носіння немовлят при такому плетінні зазвичай трохи дорожчі, ніж слінги із перехресного плетіння. Щільність тканини становить приблизно 228,26 г / м². Ткані шарфи алмазної саржі особливо зручні навіть без довгого розношування. Алмазне плетіння дуже підходить для новонароджених. Для дуже важких дітей і одношарових намотувань шарф з такого плетіння не є найкращим вибором з колекції слінгів Girasol. За винятком шарфів з подвійним утком.

Внизу ви бачите приклад тканини алмазного плетіння.


Плетіння ялинка

Плетіння «в ялинку» також складніше у виготовленні, тому тканина «в ялинку» також трохи дорожча, ніж з перехресним плетінням. Слінги в ялинку особливо зручні з самого початку, тому це гарний вибір для новонароджених (за винятком подвійного утка). Тканина в ялинку також відмінно справляється з більш важкими дітьми, особливо з багатошаровими намотуваннями (наприклад, подвійний гамак). Щільність становить близько 210,49 г / м².

Нижче ви можете побачити приклад плетіння ялинкою.


Плетіння соти (honeycomb)

Сотове плетіння складніше ткати вручну, тому шарфи з таким переплетенням також зазвичай трохи дорожчі, ніж з перехресним плетінням. Щільність становить близько 217 г / м². Слінги з тканини плетіння соти підходять з народження. Їх особливо добре порівнювати із слінгами з тканини алмазного плетіння.

Нижче наведено приклад плетіння соти.


Подвійний уток

Особливість подвійного утка полягає в тому, що, судячи з назви, в процесі ткання використовується подвійна кількість ниток уток. Це дозволяє створювати слінги, які мають набагато більшу вагу на одиницю площі і тому особливо підходять для важких дітей.

Слінги з подвійним утком краще підходять для дітей від 8 кг. Для менших дітей ці слінги надто товсті і важкі. Хоча ці шарфи іноді не так м’які з самого початку, але відчуття м’якості змінюється коли вони добре розносяться.

Всі плетіння, які використовуються у створенні слінгів Girasol – перехресна саржа, алмазна саржа, ялинка, соти можливі з подвійним утком.

Вага шарфа з подвійним утком саржевого плетіння становить приблизно 294,54 г / м².

Нижче наведено приклад шарфа з тканини з подвійним утком.


Схожі статті

Залишити коментар

ВВЕРХ