Товари
Май-слінг Волошка

Май-слінг Волошка

620,00 грн
  • Виробник: Малишастік
  • Артикул: mlsh-voloshka
  • Наявність: В наявності

Май-слінг - це не просто переноска! У май-слінгу можна носити малюків з народження до трьох років в положеннях колиска (горизонтально), вертикально на животі, на стегні, за спиною.

Матеріал - 100% бавовна.

Довжина спинки май-слінгу без урахування пояса - 40 см. Ширина спинки - 40 см.

Плечові лямки май-слінгу забезпечують відмінний розподіл навантаження, дають можливість фізіологічні носити навіть новонародженого малюка. Розмір лямки 200*10 см.

Пояс май-слінгу позбавлений від вузла, він застібається на застібку-фастекс, регулюється на об'єм талії від 50 до 110 см. Кінець пасової стрічки згортається і ховається під гумку. Використовується страхувальна гумка, яка дозволяє уникнути випадання дитини в разі випадкового розстібання фастекса. Просто протягніть в неї відповідну сторону фастекса і застебніть.

Плечові лямки додатково відстрочені по краю для меншого зминання.


Безпека слінгів і відповідність їх медичним критеріям виробів для новонароджених і дітей ясельної групи підтверджена висновком державної санітарно-епідеміологічної експертизи № 05.03.02-04 / 22483 від 30.06.16.

Рекомендації по догляду: прання в автоматичній пральній машині на делікатному режимі або ручне, прасування на делікатному режимі. Уникайте потрапляння праски на ремінні стрічки і пластикову фурнітуру.

Характеристики
Вік дитини з народження
Лямки перехресні
Тканина бавовна
    Поганий           Хороший
ВВЕРХ