Товари
Май-слінг "Мімоза"
  • Май-слінг "Мімоза"

Май-слінг "Мімоза"

780,00 грн
  • Виробник: Love&Carry
  • Артикул: lc-mimoza
  • Наявність: В наявності

Компактний і простий у використанні май-слінг рівномірно розподіляє вагу малюка на спину і плечі батьків, а значить носити в ньому на багато легше, ніж на руках. Коли малюкові захочеться вийняти руки назовні, можна легко зменшити висоту спинки, підкрутивши її в поясі настільки, наскільки це необхідно. Світла основа і кольоровий унікальний малюнок на спинці май-слінгу будуть відмінно поєднуватися з літнім одягом. Май-слінг "Мімоза" - не тільки легка і зручна переноска для дитини, але і симпатичний аксесуар, який прикрасить ваш гардероб!

Не забудьте додатково придбати накладки для смоктання на плечові лямки! Вони дозволять слінгу залишатися чистим навіть в період прорізування зубів у малюка.


Гігієнічні висновки на всі види продукції

Виробник використовує тільки найякісніші матеріали для виготовлення своєї продукції. Завдяки фабричному виробництву і жорсткому контролю якості кожної одиниці товару, виробник високо зарекомендував себе на ринку дитячих перенесень не тільки в Україні, але і в інших країнах.

Тільки натуральні матеріали

Всі слінги пошиті виключно з українських тканин, сертифікованих за стандартом ISO 9001 і відповідають світовим стандартам якості.

Фізіологічне положення дитини

Положення дитини в май-слінгу "Мімоза" дозволяє отримати повноцінну підтримку хребта завдяки широкому розведенню ніжок. Саме в цьому головна відмінність всіх слінгів від застарілих кенгуру-рюкзаків.

Максимальний комфорт для батьків

Тривале носіння дитини в май-слінгу не обтяжує дорослого. Всі переноски розроблені таким чином, що вага дитини розподіляється в однаковій мірі на стегна, плечі і спину.

Характеристики
Вік дитини 2+
Тканина бавовна
    Поганий           Хороший
ВВЕРХ